Główna » Firma EasyPet

Firma EasyPet


Firma EasyPet od 2007 roku zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną markowych produktów z branży zoologicznej. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę akcesoriów zoologicznych, w tym np. drzwiczki dla psów i kotów, wysokiej jakości zabawki edukacyjne dla psów i kotów, fontanny i miski automatyczne, obroże elektroniczne, lokalizatory zwierząt, niewidzialne ogrodzenia, odstraszacze, obroże antyszczekowe oraz wiele innych popularnych bądź innowacyjnych artykułów zoologicznych.

Klientom detalicznym proponujemy zakupy w sklepie internetowym www.EasyPet.pl

Nasza pełna oferta hurtowa dostępna jest poprzez internetową platformę handlową www.ZooTop.pl

Na chwilę obecną firma EasyPet jest dystrybutorem następujących marek:

W biznesie niezwykle ważna jest dla nasz rzetelność oraz etyczne podejście do transakcji. Dlatego też jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Szeroka gama oferowanych przez EasyPet produktów do tresury i szkolenia psów obejmuje elektroniczne obroże do tresury psów, obroże antyszczekowe, systemy elektronicznych ogrodzeń do stosowania w domu i ogrodzie oraz lokalizatory radiowe i dźwiękowe, obroże śledzące GPS dla psów i inne urządzenia elektroniczne wspomagające proces szkolenia i podtrzymania efektów tresury psa.

Nasza oferta obejmuje także wysokiej jakości drzwi dla psów i kotów, automatyczne pojniki na wodę dla czworonogów zwane także fontannami dla psów i kotów oraz najwyższej jakości zabawki edukacyjne i behawioralne dla psów i kotów. Marki tego segmentu produktów to: Staywell, Drinkwell oraz Premier.

Przy wyborze oferowanej przez nas elektroniki do szkolenia psów zdecydowaliśmy się na prowadzenie na polskim rynku dystrybucji możliwie szerokiej gamy produktów najbardziej popularnych producentów oferujących najwyższą jakość produktów w dużej mierze potwierdzonej certyfikatami ECMA, które świadczą nie tylko o ich wysokiej jakości ale również potwierdzają pełne bezpieczeństwo psów szkolonych za pomocą tego typu systemów.

Nasza oferta obejmuje takie marki jak: Innotek, PetSafe, Num`axes, PAC Products, Multivet, DT Systems, Geodog, Loc8tor, SportDOG i Dogtra.

Targi – Wystawy – Imprezy Zoologiczne z Udziałem EasyPet

Od 20 lat w Polsce najbardziej popularnym sportem uprawianym z psem jest Agility. 26 – 27 Maja Urząd Dzielnicy Bemowo, Fort Warszawa oraz Związek Kynologiczny zorganizowali kolejną edycje Agility Bemowo 2012. Zawody odbyły się w Parku Górczewska w Warszawie.

Agility to sport kynologiczny uprawiany przez ludzi z psami. Celem agility jest pokonywanie przez psy różnych przeszkód. Na torze można było znaleźć różne rodzaje przeszkód – kładkę, huśtawkę, dwa rodzaje tuneli, skok w dal i slalom. Przed startem, przewodnik, bez psa, miał czas, aby zapoznać się z torem, który na każdych zawodach jest ustawiony inaczej. Krótki czas, jaki jest przeznaczony na zapoznanie jest dodatkowym utrudnieniem dla przewodnika. Podczas biegu przewodnikowi nie wolno dotykać psa. Kierując go jedynie gestami i głosem musi przeprowadzić go przez wyznaczony tor. Aby odnieść sukces trzeba połączyć elementy szkolenia psa, koordynację i myślenie strategiczne przewodnika i dobrą kondycję fizyczną zarówno psa jak i przewodnika. Sukces odniesie ten, kto pokona tor przeszkód bezbłędnie i najszybciej. W efekcie agility jest niebywałą atrakcją dla publiczności, radością dla psa i wyzwaniem dla przewodnika.

Ring próbny wzbudził zainteresowanie wśród właścicieli czworonogów, mogli na nim po raz pierwszy  spróbować sił ze swoim czworonogiem pod okiem doświadczonego instruktora. Można było również uzyskać bezpłatne porady w kąciku Kliniki weterynaryjnej.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Agility Bemowo 2012.

Jednym ze sponsorów Agility Bemowo 2012 była firma EasyPet. Oferując elektroniczne systemy do tresury psów oraz akcesoria pomocne do szkoleń psów cieszyliśmy się dużym zainteresowaniem odwiedzających jak i zawodników. Wszyscy zainteresowani tematem agility i tresury swoich pupili mogli zaczerpnąć fachowej informacji oraz zakupić oferowane przez firmę EasyPet produkty. Największą ciekawość wzbudzały fontanny, aporty, obroże antyszczekowe i systemy lokalizacyjne.

W dniach 2 – 4 września 2011 odbyła się kolejna edycja targów ZooBotanica we Wrocławskim Centrum IASE. W tegorocznej imprezie również i my wzięliśmy udział. X edycja targów ZooBotanica były kolejnym, wielkim sukcesem dla naszej firmy. Dzięki imprezie mogliśmy zaprezentować nasze nowości jak i bestsellery. Jak zwykle dużym zainteresowaniem stały się elektroniczne systemy treningowe, które każdy mógł dokładnie obejrzeć oraz wypróbować.  Szczególną uwagę przykuwały niewidoczne ogrodzenia dla psów i kotów oraz obroże treningowe na średnie zasięgi czyli 200 – 800 metrów. Na ZooBotanice, nasi Klienci mogli dokonywać także zakupów, co spowodowało szybkie opustoszenie stojaka z zabawkami Premier. Również drzwiczki Staywell oraz fontanny Drinkwell cieszyły się dużym zainteresowaniem. Osoby odwiedzające targi mogły się na własne oczy przekonać jak chętnie pita jest przez psy woda z fontann.

Targi Gardenia i Animal Market odbyły się w dniach 24-26 luty 2012 roku i okazały się pod każdym względem rekordowe. Na ponad 24 tys.  zwiedzających, którzy przyjechali na targi ogrodnicze i zoologiczne do Poznania czekało 7 pawilonów  (12 800 m2 powierzchni) wypełnionych po brzegi artykułami ogrodniczymi i zoologicznymi. Najnowszą ofertę branżową pokazało 480 wystawców i firm reprezentowanych z 11 krajów: Belgii, Białorusi, Czech, Francji, Hiszpanii, Holandii, Litwy, Niemiec, Słowacji,  USA i Włoch. Wśród tak znakomitego grona nie mogło zabraknąć również naszego stoiska, na którym tradycyjnie prezentowaliśmy szeroką gamę elektronicznych systemów treningowych, antyszczekowych oraz cieszących się niezwykłym zainteresowaniem systemów Niewidzialnych Ogrodzeń. Dodatkowo obok szerokiego wyboru elektroniki mogliśmy zaprezentować unikatowe zabawki behawioralne marki Premier oraz zupełną nowość w naszej ofercie: zabawki grupy HappyPet.

Duża liczba zwiedzających przełożyła się na zainteresowanie zarówno Klientów odwiedzających Targi, ale również nawiązaliśmy wiele obiecujących kontaktów biznesowych zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Zainteresowanie, jakie wzbudziło nasze duże stoisko przełożyło się także na zainteresowanie ze strony mediów. Mieliśmy okazję podzielić się wiedzą na temat elektronicznych systemów oraz omówić problematykę niesfornych czworonogów na łamach takich programów jak:

Dodatkowo na targach, jako EasyPet otrzymaliśmy prestiżową nagrodę magazynu „Rynek Zoologiczny” w kategorii „Innowacje Roku 2012” za nowatorski produkt dla kotów jakim są Drzwiczki PETPORTE, które jako jedyne na rynku zintegrowane są z chipem identyfikacyjnym.

W Expo Silesia zakończyła się trzecia edycja Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPO Hunting 2012. Wszyscy, którzy odwiedzili Sosnowiec w dniach 30 marca – 1 kwietnia 2012, mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą 130 wystawców, reprezentujących polskie i światowe marki. Trzy dni targowe wypełniły pokazy, ciekawe prezentacje i konkursy z nagrodami. Zwiedzający mogli zapoznać się z propozycją firm nie tylko z Polski, ale również z zagranicy.

Nasze stoisko wzbudziło duże zainteresowanie głównie z uwagi na ofertę elektronicznych systemów treningowych, niewidzialnych ogrodzeń i systemów lokalizacyjnych. Większość myśliwych odwiedzających nasz namiot miała świadomość skuteczności elektronicznych systemów dla psów więc naszym zadaniem była głównie prezentacja nowości i ciekawostek. Duże zainteresowanie wzbudziły systemy lokalizujące zarówno te radiowe o krótkim zasięgu, profesjonalne systemy GPS oraz nowoczesne systemy dla norowców.

Ciekawy profil targów pozwolił nam na pozyskanie interesujących kontaktów handlowych, szereg sympatycznych spotkań z dotychczasowymi Klientami umożliwiło nam prezentacje coraz szerszej oferty EasyPet ale przede wszystkim targi pozwoliły nam na propagowanie przekonania o skuteczności i bezpieczeństwie systemów elektronicznych w tak ważnej grupie potencjalnych Klientów czyli Myśliwych.

Charakterystyka asortymentu elektronicznego.

Elektroniczne obroże do tresury i szkolenia psów

Oferujemy największy wybór elektronicznych obroży szkoleniowych o zasięgu od 100 do 3.000 metrów umożliwiających tresurę od jednego do nawet sześciu psów jednocześnie. W naszej ofercie znajdziesz zarówno proste obroże treningowe dla osób, które chcą skutecznie wspomagać tresurę psa prowadzoną samodzielnie, jak również zaawansowane systemy obroży elektronicznych dla profesjonalnych treserów i obroże elektroniczne dla psów myśliwskich oferowane wszystkim którzy oczekują, że ich obroża zapewni możliwie duży zasięg działania i będzie odporna na wszelkie trudy użytkowania w terenie przy niekorzystnych warunkach pogodowych.

Więcej o elektronicznych obrożach do tresury znajdziesz na naszej stronie:

Obroże ograniczające szczekanie i wycie psów

Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie obroży antyszczekowych czyli obroży ograniczających uporczywe szczekanie, ujadanie i wycie psów, każdy mógł znaleźć odpowiedni produkt. Są to obroże, które w momencie szczekania czy wycia uwalniają nieprzyjemny dla psa bodziec. Może to być nieprzyjemny zapach, ultradźwięk bądź impuls elektrostatyczny. Obroża antyszczekowa reaguje zawsze we właściwym momencie co pozwala na szybką tresurę o długotrwałych efektach. W naszej ofercie znajdziesz także systemy antyszczekowe przeznaczone dla wielu psów, które z powodzeniem sprawdzą się także w przypadku psów z sąsiedztwa.

Więcej o elektronicznych obrożach ograniczających szczekanie i wycie znajdziesz na naszej stronie:

Systemy typu elektryczny pastuch i niewidoczne ogrodzenie elektroniczne dla psa i kota

Niewidoczne ogrodzenia to najlepsze rozwiązanie problemu ze zdewastowanym ogrodem przez psa. Ten system, zwany także potocznie elektrycznym pastuchem oduczy Twojego psa czy kota ucieczek poza posesję. Oferowane przez nas ogrodzenia dla domowych czworonogów działają na zasadzie łącza radiowego – bez żadnych elektryzatorów niebezpiecznych dla zwierząt jak i dla ludzi. Dodatkowo są to ogrodzenia niewidoczne i nieszpecące przydomowego ogrodu. W naszej ofercie znajdziesz niewidoczne ogrodzenia przeznaczone dla małych psów, psów o dużych gabarytach jak i dla wrażliwych kotów. Różnorodność modeli pozwoli dobrać właściwy zarówno dla Twojego czworonoga jak i dla Twojego ogrodu.

Więcej o niewidocznych ogrodzeniach typu elektryczny pastuch znajdziesz na naszej stronie:

Lokalizatory radiowe i dźwiękowe oraz obroże śledzące dla psów

Lokalizatory pracują w oparciu o najróżniejsze technologi. Do wyszukiwania psa czy kota na określonym obszarze posłużą nam lokalizatory radiowe oraz dźwiękowe. Lokalizatory radiowe  to urządzenia składające się z dwóch elementów – nadajnika i odbiornika. Nadajnik nosi przy obroży nasz pies lub kota. Za pomocą odbiornika łapiemy sygnał wysyłany przez nadajniki naszych zwierząt. Odbiornik wskaże nam,w  którym kierunku iść i jak daleko jesteśmy od zwierzęcia. Natomiast lokalizatory dźwiękowe to specjalne obroże emitujące dźwięk słyszalny nawet z odległości 400 metrów. Lokalizatory GPS to najprecyzyjniejsze systemy namierzające. Potrafią określić dokładne położenie naszego psa. Ścieżki czworonoga można śledzić przez komputer lub też przez telefon komórkowy.

Więcej o lokalizatorach dźwiękowych, radiowych oraz GPS znajdziesz na naszej stronie:

Naszą ofertę współpracy hurtowej kierujemy do sklepów zoologicznych i myśliwskich, treserów psów, projektantów ogrodów i innych osób mających styczność z problematyką szkolenia i wychowywania psów.

Zabawki dla psów i kotów

W naszej ofercie znajdują się także zabawki dla psów i kotów najwyższej jakości. Dobra zabawka to taka, która zajmuje przez długi czas i uczy naszego pupila. Dlatego też musi być wytrzymała i wykonana z bezpiecznych dla niego materiałów.

Akcesoria dla psów i kotów

Innowacyjne produkty dla psów i kotów takie jak fontanny automatyczne i drzwiczki dla czworonogów. W ofercie także wytrzymałe smycze i obroże dla psów, ocieplane kubraki i eleganckie posłania wysokiej jakości.

Zapraszamy do współpracy !

Inne marki w naszej ofercie