Główna » Aktualności

PetPorte – drzwiczki dla kota na chip

Drzwiczki SmartFlap marki PetPorte to najbardziej innowacyjne przejście dla kotów dostępne na rynku. Do prawidłowej pracy drzwiczki wykorzystują chip identyfikacyjny, który ma już wszczepiony prawie każdy kot. Po wpisaniu kodu chipa naszego kota do oprogramowania drzwiczek, będą one wpuszczać i wypuszczać z domu jedynie naszego pupila. Żaden obcy kot nie wślizgnie nam się niepostrzeżenie do domu.

Ponadto drzwiczki oferują szereg zaawansowanych funkcji, które między innymi mogą blokować przejście po zmroku – tak by nasz kot już nie wychodził, gdy jest ciemno. Za zaawansowana funkcja pozwoli jedynie na wejście kota do domu, jeśli w czasie zapadania zmierzchu przebywał on na zewnątrz. Drzwiczki zasilane są z sieci – podłączamy je zasilaczem do kontaktu. Występują one w dwóch kolorach: brązowym i białym.

Drzwiczki PetPorte SmartFlap występują w wersjach do montażu w drzwiach i ścianie. Można je także montować w szybie. Drzwiczki PetPorte uzyskały odznaczenie TOP INNOWACJA magazynu Rynek Zoologiczny. Kliknięcie w poniższą grafikę przeniesie Cię do całego artykułu poświęconego innowacyjnym drzwiczkom dla kota.

Inne marki w naszej ofercie