Główna » Artykuły dla psów i kotów

Staywell

Staywell to markowe drzwiczki dla psów i kotów. W ofercie tej marki znaleźć można różne modele drzwi klasycznych – otwieranych wahadłowo, odpowiadające rozmiarom danego psa lub kota. Staywell to także drzwiczki automatyczne, działające na zasadzie podczerwieni lub drzwiczki magnetyczny, otwierane wyłącznie dla kota noszącego specjalną zawieszkę. Bogata oferta drzwiczek podzielona jest także na różne serie, które ułatwiają wybór odpowiedniego modelu. Seria drzwiczek wahadłowych 200 series przeznaczona jest dla małych psów i dużych kotów o wadze do 10 kg. Drzwiczki z tej serii posiadają także bardzo cienką i płaską ramę, która może być zamontowana w drzwiach przesuwanych. Drzwiczki nadają się także do montażu w drzwiach szklanych. Te modele drzwiczek posiadają czteropozycyjną opcję blokady klapki. Drzwiczki 200 series występuje w dwóch wersjach kolorystycznych białe oraz przeźroczyste.

Seria drzwiczek 300 series to także małe drzwiczki wahadłowe, przeznaczone dla kotów o wadze do 7 kg. Drzwiczki te występują w trzech kolorach: białym, szarym i brązowym o fakturze imitującej drewno. Te drzwiczki także wyposażone są  w czteropozycyjną opcję blokady klapki. Kolejna seria drzwiczek to 400 series, drzwiczki magnetyczne, występujące w dwóch kolorach: imitacja drewna oraz kolor biały. Te drzwiczki otwierają się wyłącznie, gdy nasz pupil podejdzie ze specjalną zawieszką. Te drzwiczki także wyposażone są w czteropozycyjną opcję blokady klapki. Drzwi  z linii 500 to najwyższej klasy automatyczne przejście na podczerwień. Tylko kot, który nosi zawieszkę na podczerwień może wejść lub wyjść z domu.

Zaletą tych drzwiczek jest także możliwość funkcjonowania jako drzwiczki klasyczne – wahadłowe, po wyłączeniu czytnika podczerwieni. 600 series to mocne drzwiczki z aluminiową ramą. Występują w jednym kolorze – z białą ramę, lecz w czterech rozmiarach: dla czworonogów o wadze do 7 kg, do 18 kg, do 45 kg i nawet dla psów o wadze do 100 kg.

Kolejna seria 700 series dedykowana jest przede wszystkim psom, także o różnych wielkościach i wadze: do 7 kg, do 18 kg i do 45 kg. W tej serii znajdziemy jednak trzy kolory: srebrny, brązowy i biały. Ostatnia seria 900 series to trzy różne klapki dla kotów, czyli drzwiczki automatyczne, manualne z blokadą czteropozycyjną i manualne z tunelem, przeznaczone do montażu w ścianie.

Inne marki w naszej ofercie