Główna » Artykuły dla psów i kotów

Premier

Marka Premier to przede wszystkim edukacyjne zabawki dla psów, kotów i szczeniąt. Występują one w kilku seriach różniących się od siebie sposobem zabawy, kształtem. Zabawki te występują także w różnych rozmiarach co umożliwia dobranie odpowiedniej wielkości do danej rasy psa. Zabawkę możemy dobrać również do wieku psa. Premier oferuje specjalne linie zabawek dostosowanych do delikatnego uzębienia szczeniąt. Jednocześnie zabawki te są doskonałymi gryzakami, które dają ukojenie swędzącym dziąsłom. Zabawki o których mowa to linia Busy Buddy Puppy, w której skład wchodzą 4 zabawki: Puppy Waggle, Puppy Twist`n treat, Puppy Squirrel Dude oraz Biscuit Block. Każda z tych zabawek występuje w dwóch lub trzech rozmiarach, aby można ją było także dobrać do wielkości i rasy szczenięcia. Zabawki Premier dla szczeniąt dedykowane są psom w wieku od 2 do 6 miesięcy. Każdą z tych zabawek można uzupełnić ulubionymi przysmakami psa, które podczas zabawy będą sukcesywnie wypadać.

Kolejna seria zabawek odnosi się do psów dorosłych. Zabawki te wykonane są z twardszego kauczuku niż te dla psów młodych. Seria dla psów dorosłych nosi nazwę Busy Buddy, w której skład wchodzą następujące zabawki: Bristle Bone, Bouncy Bone, Biscuit Bouncer, Linkables, Waggle, Twist`n treat, Chuckle, Squirrel Dude, Tug-a-jug, Kibble Nibble oraz Pogo Plush. Ta ostatnia jak sama nazwa na myśl przywodzi, jest zabawką pluszową, lecz nie taką zwykłą. Piłki te posiadają giętki szkielet zapobiegający odkształceniom. W środku piłki umieszczona jest także piszczałka zabawiająca psa. Kość Bristle Bone to zabawka dentystyczna, które czyści zęby psa i jednocześnie daje mu dużo radości z żucia i gryzienia poprzez umieszczenie przysmaków w kształcie krążków na trzonie kości.

Zabawki Premier to także ciekawe zabawki dla kotów. W ofercie zabawki napełniane przysmakami, które zajmą na długi czas każdego, nawet najbardziej charyzmatycznego kota. Zabawki dla kotów wykonane są z trwałych materiałów, których nie uszkodzą ostre pazury tych zwinnych czworonogów. Linia zabawek dla kotów nosi nazwę Funkitty i znajdują się w niej dwa rodzaje zabawek: Twist`n treat oraz Egg Cersizer.

Wszystkie zabawki Premier mają za zadanie dostarczać psu oraz kotu dużo radości podczas zabawy, ale i nie tylko. Zabawki Premier to przede wszystkim zabawki edukacyjne. Uczą psy i koty czerpać radość z zabawy przedmiotami do tego przeznaczonymi (a nie kolejnymi meblami) oraz uczą wytrwałego dążenia do celu jakim jest wydobycie przysmaku z wnętrza zabawki.

Inne marki w naszej ofercie