Główna » Artykuły dla psów i kotów

Drinkwell

Automatyczne pojniki – fontanny Drinkwell to amerykańskie produkty, które mają na celu dbać o zdrowie psów i kotów.  Gama tych produktów to specjalne fontanny, które dostarczają zwierzakom zawsze czystą wodę. Dzięki temu psy i koty piją taką wodę chętniej, gdyż jest smaczna. i niezabrudzona. Fontanny takie wyposażone są w filtry mechaniczne zbierające większe zabrudzenia, takie jak sierść oraz filtry węglowe – wymienne, które dbają o to by woda była smaczna i nie miała metalicznego posmaku. Do wyboru są 3 wielkości fontann, o różnych pojemnościach, które możemy dobrać adekwatnie do sytuacji jak i potrzeb naszego czworonoga.

Fontanny Drinkwell to także wygoda dla właścicieli czworonogów. Posiadając taką fontannę nawet w największy upał można z czystym sumieniem wyjść z domu. Dzięki ciągłej cyrkulacji wody w fontannie, nie będzie ona zbyt nagrzana, a bakterie nie będę rozwijały się w tak szybkim tempie jak ma to miejsce w zwykłej misce. Strumień wody w fontannie wolno opada, co dodatkowo zachęca psy i koty do napicia się takiej wody. Każda fontanna wyposażona jest w rampę zapobiegającą rozpryskiwaniu się wody ze strumienia. Strumień wody jest regulowany.

Oferta Drinkwell obejmuje: małą fontannę Mini o pojemności 1,2 litra, dedykowana małym psom oraz kotom, nieco większą fontannę Original o pojemności 1,5 litra wody, którą można zaproponować właścicielom zarówno psów jak i kotów oraz dużą fontannę Platinum o pojemności 5 litrów, która zadba o naszego czworonoga, gdy będziemy zmuszeni na długo pozostawić go bez opieki.

Inne marki w naszej ofercie