Główna » Aktualności

Zabawki Premier

W naszej ofercie pojawiły się ostatnio rewelacyjne zabawki dla psów Premier, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem. Pozwalają one na zabawę psa, ale i jego naukę. Premier to gama wielu zabawek, pośród których można znaleźć m.in. zabawki na smakołyki. Gdy zabawka znajdzie się w odpowiednim ułożeniu, pies  może wydobyć swój ulubiony przysmak co jeszcze bardziej mobilizuje go do zabawy. Wśród zabawek Premier posiadamy także niesamowite kości Bristle Bone z przysmakami, ale i szczotką czyszczącą zęby oraz działającą kojąco na obolałe dziąsła. Kości te dbają nie tylko o higienę psa, ale pozwalają zająć się psu zabawą na wiele godzin. Występują one w czterech różnych rozmiarach więc można swobodnie wybrać odpowiednią wielkość dla naszego psa. Można je również zastosować w tresurze psa ucząc go aportować.

Jeśli Twój pies jest amatorem gryzienia kapci, zabawek dziecięcych bądź ubrań najlepszą zabawką będzie Pogo Plush w kształcie piłki. Pluszowa zabawka z niezwykle trwałych materiałów pozwoli nam odwrócić uwagę psa od naszych kapci. Tug a Jug to wspaniała zabawka dla naszych ciekawskich czworonogów. Ma ona kształt butelki, do której możemy włożyć smakołyki, które toczą się w niej co zwiększa ciekawość pupila. Posiada ona również sznurek, który pozwoli psu na podwójną zabawę. Butelka ta wyposażona została również w otwór z gryzakiem, przez który wypadają smakołyki. Premier posiada w swojej ofercie wiele zabawek z elastycznej gumy, która pozwala na masowanie dziąseł u szczeniaków ale i dorosłych psów. Zabawki te występują między innymi w wersjach o kształcie: wiewiórki, hantla, kuli, kolanka oraz sześcianu. Niektóre z zabawek można ze sobą łączyć np. seria Linkables, w której skład wchodzi m.in. czerwone Kolanko, niebieska Kula oraz zielony Twist.  Do większości modeli zabawek możemy włożyć smakołyki, więc zabawa naszego psa jest jeszcze bardziej ciekawa i przyjemna.

Niezwykle praktyczne zabawki najwyższej jakości, które umożliwią zabawę naszemu psu na bardzo długi czas gdyż są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Ogromny wybór zabawek umożliwia wybór odpowiedniego produktu dla każdej rasy psa. Premier posiada w swojej ofercie również zabawki dla kota. Super satelita na smakołyki przyciąga uwagę kota grzechocząc co wzbudza jego ciekawość. Jajo Egg Cersizer wykonane z trwałego tworzywa sztucznego posiada regulowany otwór, z którego wypadają przysmaki. Dzięki Premier możemy zapewnić psu lub kotu wspaniałą zabawę, która zajmie pupila na długi czas rozwijając jego umiejętności w trakcie efektywnej zabawy.

Inne marki w naszej ofercie