Główna » Branże, Zabawki dla psów i kotów

Zabawki dla psów i kotów

Wśród zabawek w naszej ofercie znaleźć można edukacyjne zabawki marki Premier, które uwalniają przysmaki podczas zabawy, zachęcając pupila dodatkowo do aktywności. Oferta marki Premier znajdują się także specjalne zabawki dla kotów – lekkie i małe, a jednocześnie dające dużo frajdy z zabawy. Premier posiada także w swojej ofercie zabawki dentystyczne – czyszczące zęby psów.

Marka Extreme dedykowana jest przede wszystkim psom dużym, które bardzo szybko niszczą nawet najbardziej odporne zabawki. Zabawki te są także wyważone tak, by można było nimi rzucać na dalekie dystanse, w związku z czym zabawki Extreme gwarantują także aktywność pupila na świeżym powietrzu. Wypełnione specjalnym tworzywem zabawki z powodzeniem unoszą się na wodzie oraz pozostawione na powietrzu nie chłoną wilgoci co znacznie wydłuża ich żywotność.

Szeroka gama zabawek RSPCA obejmuje podobnie jak seria Extreme wytrzymałe rzutki, dyski, piłki przeznaczone dla psów ras dużych. Dzięki zastosowanym materiałom zabawki RSPCA są odporne na wilgoć i nie chłoną wody. Zastosowany materiał obszycia zabawek gwarantuje maksymalną wytrzymałość i dzięki temu długi czas użytkowania. Część dochodów ze sprzedaży zabawek tej marki przeznaczana jest na wsparcie dla schronisk dla zwierząt w UK.

ToughToys to propozycja zabawek wykonanych z utwardzonego kauczuku – idealne do gryzienia jak i zabawy na spacerze. Niezwykle wytrzymałe zabawki przeznaczone są dla ras największych o potężnej sile szczęk. Zabawki zostały dodatkowo opracowane w kilku rozmiarach, a dzięki możliwości wyboru kształtu możemy zapewnić zabawę najbardziej wybrednemu psu.

Loofa Dog to zabawki, które najprawdopodobniej są najbardziej pożądanymi zabawkami na zachodzie. To pluszowe zabawki w kształcie piesków, które posiadają w środku piszczałkę. Psy kochają też zabawki za ich podłużny kształt umożliwiający wygodne trzymanie w zębach, bądź też przytrzymanie za pomocą łap.

WigglyGiggly to zabawne kule, które przy obracaniu wydają dźwięki przypominające chichot. Najmniejsze poruszenie zabawką zwraca uwagę psa i zachęca do zabawy oraz powoduje, że psom ciężko się jest oderwać od zabawki. W gamie Wiggly Giggly możemy spotkać hantle, duże piłki ze sznurami, małe piłeczki wypełniane przysmakami a także inne ciekawe kształty zabawek.

GumGum to zabawki wykonane z elastycznej i jednocześnie trwałej gumy. Szeroka gama kształtów i modeli pozwala dobrać odpowiednią wielkość pod względem rasy oraz wagi psa, a także pod względem ulubionych form zabawy. Wśród typowych pętli GumGum możemy znaleźć również  ósemki, gumowe “patyki”, kostki i sznury z węzłami.

Zabawka Grubber stanowi kategorie samą dla siebie. Jest przeznaczona dla psów dużych ze skłonnością do niszczenia. Występuje w jednym rozmiarze XL. Posiada szereg wypustek dzięki którym pies podczas zabawy czyści oraz masuje dziąsła i szczękę. Specjalnie przygotowana struktura gumy powoduje że pomimo dużej wytrzymałości zabawka jest elastyczna co ułatwia i uprzyjemnia zabawę.

Seria zabawek wykonanych z bawełnianego sznura o specjalnym maszynowym splocie. Dzięki zastosowanej technologii sznury NfK charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością i z powodzeniem mogą być używane przez psy ras małych jak i tych największych.  Szeroka gama modeli zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających psów, gdyż znajdziemy zarówno proste sznury z węzłami, ringa, kule a nawet kule z uchwytem. Charakterystyczny dla kul jest brak “zakończenia” węzła dzięki czemu rozplątanie takiej zabawki zajmuje bardzo długi czas.

Grupa produktów dla psów Flossin Fun nawiązuje charakterem do zabawek Nuts for Knots czyli typowych zabawek sznurowych. Linia Flossin Fun oferuje oprócz klasycznych sznurów, również takie wersje jak ringa, frisbee i ósemki. Dzięki specjalnemu splotowi maszynowemu nitek, zabawki Flossin Fun są bardzo wytrzymałe. Szeroka gama rozmiarowa pozwala na zaspokojenie chęci zabawy zarówno psom najmniejszym jak i tym największym.

Grupa produktów z rynku Wielkiej Brytanii charakteryzuje się szerokim wyborem zabawek  o szerokim spektrum funkcjonalności. W grupie tej znajdziemy zarówno elektroniczne zabawki dla kotów (rzutnik laserowy), pluszowe zabawki w wielu rozmiarach, kule gumowe z uchwytami i bez, a nawet pluszowe dzikie ptaki wydające realistyczne dźwięki.

Seria zabawek o niespotykanym na rynku charakterze. Pierwszym wyróżnikiem zabawek Denti jest ich kształt. Dzięki specjalnie ukształtowanym wypustkom, a także profilowi całej zabawki umożliwia ona czyszczenie i masowanie dziąseł. Dodatkowo specjalnie opracowana guma nasączona jest miętowym aromatem dzięki czemu zachęca jeszcze bardziej do zabawy. Szeroka wybór kształtów i rozmiarów pozwala dobrać odpowiedni rozmiar do wielkości psa.

Linia zabawek dla kotów Nature First Cat’s została przygotowana z naturalnych materiałów takich jak pióra, trawa czy drewno. Dzięki zastosowaniu takich materiałów nawet uczulone na sztuczne materiały koty będą mogły bawić się bez obaw. Pozostałe koty będą mogły cieszyć się nieskrępowaną zabawą, gdyż naturalne elementy zabawek im nie zaszkodzą. Wśród zabawek Nature First znajdziemy wędki, muchy i myszki, za którymi Twój kot oszaleje.

Inne marki w naszej ofercie