Główna » Nasza firma twoim partnerem w biznesie

Propozycja współpracy dla treserów psów

Z naszego doświadczenia wiemy już, że aby osiągnąć oczekiwane rezultaty w tresurze psa trzeba poświęcić na to dużo czasu i uzbroić się w cierpliwość. Nauka z zastosowanie elektronicznych obroży opiera się na związkach przyczynowo-skutkowych, czyli na tym co jest zrozumiałe dla psa. Wyegzekwować można przede wszystkim posłuszeństwo, czyli poprawne wykonywanie komend.

Profesjonalnym treserom psów chcemy zaoferować zakup markowych obroży elektronicznych w atrakcyjnych cenach hurtowych. Poszukujemy także treserów, których możemy polecić naszym klientom. Często nasi klienci nie mieli nigdy wcześniej z tresurą nic wspólnego, a chcieliby ją rozpocząć przy pomocy elektronicznych obroży. Czasami w takich przypadkach pomoc fachowca jest niezbędna.

Sugerowane treserom marki obroży to Dogtra, DT Systems, PAC oraz SportDOG. Są to elektroniczne obroże charakteryzujące się wysoką jakością i możliwością ich stosowania dla wielu psów. Obroże elektroniczne z pilotem przeznaczone dla profesjonalistów to także wysokie zasięgi oraz pełnia wodoodporność.

Z naszego doświadczenia wynika, że klasycznie prowadzona tresura psa nie zawsze przynosi oczekiwane rezultaty. O ile pies w obecności tresera zachowuje się wzorcowo problemem okazuje się moment kiedy jego właściciel opuszcza teren szkolenia i … wraca do punktu wyjścia gdyż pies nie reaguje na komendy. Elektroniczna obroża do zastosowań amatorskich może w wielu przypadkach wspomóc efekty tresury tak aby treser mógł zyskać kolejnego zadowolonego Klienta.

Dla psów nadmiernie głośno okazujących swoje stany emocjonalne proponujemy specjalistyczne  obroże ograniczające szczekanie lub wycie psa. W przypadku obroży antyszczekowych sugerujemy te, które wyposażone są w czujnik wibracji krtani. Pozwalają one szybko i efektywnie oduczyć psa szczekania w momentach kiedy jest to nadmiernie uciążliwe dla otoczenia.

W razie chęci podjęcia współpracy kliknij w to miejsce.

Inne marki w naszej ofercie