Główna » Nasza firma twoim partnerem w biznesie

Propozycja współpracy dla firm z branży ogrodniczej

Firmom zajmującym się zakładaniem i pielęgnacją ogrodów oraz sklepom ogrodniczym możemy zaproponować nowoczesne systemy ogrodzeń dla psów i kotów. Są to ogrodzenia elektroniczne, kompletnie niewidoczne i nie szpecące ogrodu, gdyż w ogrodzie należy umieścić wyłączenie przewód o grubości 1 mm. Przewód jest zaizolowany, zatem można go zakopać lub przykryć korą, by stał się zupełnie niezauważalny dla oka.  Zainstalowanie niewidocznego ogrodzenia w ogrodzie minimalizuje ryzyko ucieczki lub oddalenia się czworonoga z posesji oraz co najważniejsze, dzięki elektronicznemu ogrodzeniu dla psa lub kota pozbędziemy się przekopanego trawnika, ponadgryzanych krzewów itp.

Szczególnie polecaną marką jeżeli chodzi o niewidoczne ogrodzenia jest marka PetSafe i jej linia ogrodzeń Radio Fence. Ta marka posiada w swojej ofercie kilka różnych modeli ogrodzeń, a co najważniejsze – kilka typów obroży. Firma PetSafe przygotowała nadajniki ogrodzeń tak, by współpracowały ze wszystkimi typami elektronicznych obroży do ogrodzeń tej marki. Ilości dodatkowych obroży jakie można zastosować są nieograniczone i można je stosować dla małych, średnich i wyjątkowo dużych psów. PetSafe jako jedyna marka opracował również obroże elektroniczne dla kotów, które mogą być stosowane w dowolnym systemie linii Radio Fence.

Kolejne marki niewidocznych ogrodzeń to Dogtra, PAC oraz Innotek. To co wyróżnia ofertę tego typu ogrodzeń to fakt, że obroże elektroniczne w tych ogrodzeniach zasilane są na doładowywane akumulatorki. Dzięki temu ich użytkowanie i bieżąca konserwacja są ograniczone do minimum oszczędzając czas niezbędny na utrzymywanie systemu w pełnej funkcjonalności.

Marka Innotek oferuje również tanie i dobre jakościowo ogrodzenia elektroniczne dla mniejszych i średnich psów, które dzięki najlepszej cenie na rynku trafiają do Klientów dla których najważniejszym czynnikiem decydującym o wyborze oferty jest jej cena. Również marka Num`axes dostarcza swoim odbiorcom ogrodzenia w przystępnej cenie i z możliwością wyboru formy zasilania obroży. Każdy z zestawów marki Num`axes może być stosowany u psów ras mniejszych oraz średnich.

Uzupełnieniem naszej oferty skierowanej do tej grupy odbiorców są obroże przeciw szczekaniu, odstraszacze psów i kotów oraz elektroniczne obroże treningowe do amatorskiej tresury psów, które znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie występują problemy wychowawcze z psem lub kotem.

W razie chęci podjęcia współpracy kliknij w to miejsce.

Inne marki w naszej ofercie