Główna » Nasza firma twoim partnerem w biznesie

Propozycja współpracy dla firm z branży myśliwskiej

Dla firm działających w branży myśliwskiej mamy ciekawą propozycję nowego asortymentu. W swojej ofercie posiadamy profesjonalne obroże elektroniczne o zasięgu od kilkuset do nawet 3 kilometrów. Z elektroniczną obrożą oferowaną dla myśliwych nie spotkasz się z brakiem odpowiedniego zasięgu czy niespodziewanym jej wyłączeniem podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. W naszej ofercie kierowanej do myśliwych znajdują się również  lokalizatory psów, które na zachodzie stały się nieodzownym urządzeniem podczas polowań. Dzięki wciąż rozwijającej się technologii jesteśmy w stanie zaoferować lokalizatory GPS, zatem urządzenia bardzo precyzyjne. Do tresury psów i przygotowania psa myśliwskiego pomocne są także ptasie wyrzutnie sterowane elektronicznym nadajnikiem.

Marki, jakie najchętniej możemy zaproponować myśliwym to Dogtra, PAC, DT Systems oraz SportDOG. Obroże elektroniczne tych producentów charakteryzują się wysokim poziomem wodoodporności, dużą skalą impulsów, możliwością zastosowania dodatkowych obroży dla kolejnych psów oraz niebagatelnym zasięgiem sięgającym od kilkuset do nawet 3.000 metrów.

Lokalizatory dzielą się na 3 różne grupy, ze względu na sposób lokalizacji. Najbardziej polecanymi lokalizatorami dla myśliwych są obroże śledzące GPS, które są niezwykle dokładne i precyzyjne.  Dodatkowo lokalizacji psa można dokonywać poprzez osobisty telefon komórkowy. Marki godne polecenia to Loc8tor oraz Geodog.

Tego typu produkty polecamy głównie dla myśliwych oraz profesjonalnych treserów, gdyż są to urządzenia najwyższej jakości mogące pracować w najtrudniejszych warunkach pogodowych i terenowych będąc przydatnymi i funkcjonalnymi przez długi czas użytkowania.

W razie chęci podjęcia współpracy kliknij w to miejsce.

Inne marki w naszej ofercie