Główna » Artykuły dla psów i kotów

PetSafe

Marka PetSafe to blisko 20 lat doświadczeń z dziedziny obroży elektronicznych, antyszczekowych oraz niewidocznych ogrodzeń. Czyli wszystkich tych produktów, które sprawiają, że życie z czworonogiem staje się dużo łatwiejsze. Urządzenia marki PetSafe wspomagające tresurę psów i kotów są łatwe w obsłudze. Zostały stworzone z myślą o użytkownikach, którzy nigdy wcześniej nie mieli styczności z tresurą czy szkoleniem psów.

Do współpracy przy projekcie obroży marki PetSafe zostali zaproszeni zostali uznani weterynarze, treserzy i najwyższej klasy specjaliści ds. elektroniki co zaowocowało najwyższej klasy obrożami i systemami do amatorskiej i profesjonalnej tresury psów.

Wśród produktów tej marki znajdziesz kilka typów niewidocznych ogrodzeń – w tym specjalne elektroniczne ogrodzenie dla kota. Warty podkreślenia jest fakt, że wszystkie obroże elektroniczne linii Radio Fence współpracują z każdą centralką tej serii. Dzięki temu jedna centralka i system niewidocznego ogrodzenia zamontowany w ogrodzie może nadzorować dowolnie dużą ilość psów noszących obroże: zarówno małe, średnie i duże psy ale również koty.

Zaawansowane technologicznie obroże antyszczekowe działające w oparciu o zapach, ultradźwięki lub impulsy elektrostatyczne oferowane przez PetSafe rozwiążą Twoje problemy z nadmiernym szczekaniem psa. W zależności od reakcji obroży na nadmiernie głośnego psa możesz wybrać jeden z kilku dostępnych wariantów obroży antyszczekowych.

Pet Safe oferuje również obroże elektroniczne – treningowe, które pozwalają przeprowadzać tresurę psa na spacerach oraz pomagają wyegzekwować posłuszeństwo na większą odległość oraz inne elektroniczne systemy treningowe wspomagające tresurę psów. Amatorskie systemy treningowe oferują zasięg od 100 do niemal 1.000 metrów i pozwalają kontrolować nawet do 3 obroży elektronicznych za pomocą jednego pilota.

Wszystkie produkty marki PetSafe posiadają certyfikat ECMA, który gwarantuje bezpieczeństwo ich użytkowania jak i potwierdza wysoką jakość tych urządzeń.

Inne marki w naszej ofercie