Główna » Artykuły dla psów i kotów

PetPorte

PetPorte to innowacyjne markowe drzwiczki dla kotów, występujące w kolorze białym i brązowym. Cechą wyróżniającą je i stawiającą na podium wśród dostępnych na polskim rynku drzwiczek dla kotów jest fakt, że są to drzwiczki z wbudowanym czytnikiem czipów kocich. Zbędne okazują się obroże lub dodatkowe zawieszki, a żaden obcy kot nie będzie miał dostępu do naszego domu.

Drzwiczki tej marki cechuje przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Pomysłodawcy zadbali o każdy szczegół produktu. Drzwiczki PetPorte można zamontować w drzwiach lub w ścianie. Są dokładnie izolowane i posiadają magnetyczny Windstopper zapobiegający samoistnemu otwieraniu się drzwiczek podczas przeciągów.

NOWOŚĆ! Drzwiczki wyposażone są w czujnik światła, który możemy tak zaprogramować, aby kot nie mógł opuścić domu po zmroku. Opcję tą, w zależności od potrzeb można aktywować lub dezaktywować. Jeśli zmierzch zapada wtedy, gdy kot jest na zewnątrz, drzwi PetPorte wpuszczą go z powrotem do domu, ale nie wypuszczą podczas trwania zmroku.

Drzwiczki pozwalają również na ustawienie specjalnego trybu, który pozwoli kotu wejść z powrotem do domu, lecz ponownie już go nie wypuści – niezależnie od pory doby. Przydatna funkcja, gdy chcemy zabrać naszego kota np. do weterynarza, ale nie mamy czasu szukać go po okolicy.

Drzwiczki PetPorte są bardzo łatwe w obsłudze – mają tylko 2 przyciski i w zależności od tego w jakiej kombinacji będziemy je przyciskać osiągniemy zamierzony cel. Co ważne przyciski możemy również zablokować przed dziećmi, aby nie miały możliwości zmiany ustawień bez naszej wiedzy.

Nowoczesne drzwiczki PetPorte na czip posiadają specjalny system informacji dźwiękowej – usłyszysz sygnał, gdy kot wróci do domu.

Ciągłe funkcjonowanie drzwiczek zapewnia podłączenie do prądu za pomocą zasilacza 230V, a w razie awarii prądu pracę drzwiczek podtrzyma dodatkowa bateria umieszczona w ramie (bateria nie jest częścią zestawu – wymaga dokupienia).

 

PetPorte z czipem do montażu w ścianie – kolor biały:

 

Uchylne drzwiczki PetPorte na czip w kolorze białym idealne do montażu w ścianie. Drzwiczki automatyczne PetPorte odczytują kod chipa noszonego pod skórą Twojego koda i odblokowują mechanizm unieruchamiający klapkę. Dzięki temu, wyłącznie Twój kot wejdzie do domu !
Koniec z dodatkowymi obrożami i zawieszkami dla Twojego kota ! Teraz identyfikujący chip podskórny wystarczy, aby Twój kot wszedł do domu. Ten model drzwiczek PetPorte w kolorze białym, zaprojektowany jest do montażu w ścianie. Rama jest biała, więc będzie dobrze prezentować się na tle większości domowych elewacji.


PetPorte z czipem do montażu w drzwiach – kolor brązowy:

 

Uchylne drzwiczki PetPorte na czip w kolorze brązowym idealne do montażu w drzwiach. Innowacyjne drzwiczki automatyczne dla kotów – PetPorte Smart Flap. Drzwiczki otwierają się tylko gdy zbliża się Twój kot ! Jedyny warunek jaki musi zostać spełniony – kot musi posiadać chip, a my musimy zaprogramować drzwiczki tak, aby wpuściły tylko naszego kota. Drzwiczki Pet Porte na chip są bardzo łatwe w obsłudze i programowaniu – maja zaledwie dwa przyciski, które musimy naciskać w konkretnych kombinacjach.  Na uwagę zasługuje również możliwość uruchomienia funkcji nocnej, która umożliwia automatyczną blokadę drzwiczek po zmierzchu – nasz kot wejdzie do domu po zapadnięciu zmroku, ale już z niego w nocy nie wyjdzie. Zagwarantuje to bezpieczeństwo kota, a nam spokojny sen.

 

Inne marki w naszej ofercie