Główna » Artykuły dla psów i kotów

PAC

PAC, dzięki swojemu dwudziestoletniemu doświadczeniu w produkcji urządzeń wspomagających tresurę psów jest w stanie zaoferować najwyższej jakości systemy treningowe i obroże umożliwiające tresurę  o niezwykle dużych zasięgach. Produkty tej marki w całości produkowane są w Irlandii. PAC specjalizuje się głównie w obrożach elektronicznych – treningowych, które potrafią obsługiwać nawet do sześciu obroży jednocześnie za pomocą jednego pilota. W swojej ofercie marka PAC posiada także niewidoczne ogrodzenie elektroniczne chroniące ogrody przed psami mniejszych i średnich ras.

Obroże treningowe marki PAC charakteryzują się wysokim poziomem wodoszczelności. Posiadacze większej ilości psów docenią fakt, iż do jednego zestawu treningowego można zastosować różne typy obroży elektronicznych – dla mniejszych, średnich i dla większych psów. Obroże elektroniczne dla dużych psów poza silniejszym impulsem posiadają także wzmocnioną budowę odbiornika tak aby zabezpieczyć go przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Marka PAC jest obecnie liderem jeśli chodzi o produkcję obroży elektronicznych o największym zasięgu oferując najbardziej wymagającym użytkownikom możliwość kontroli psów nawet do 3.000 metrów w wolnym terenie. Ten sam system do tresury pozwala na szkolenie nawet do sześciu psów jednocześnie co stawia go w czołówce technologicznej wśród producentów elektroniki dla zwierząt.

Systemy PAC mogą służyć również do tresury psów realizowanej przez zaawansowanych użytkowników takich jak myśliwi lub profesjonalni treserzy. Systemy elektronicznej obroży do tresury psa marki PAC to także wyjątkowa dbałość o kompletność treningu. PAC oferując swoje obroże elektroniczne często uzupełnia je o atrapy obroży – przydatne do podtrzymywania efektów szkolenia po jego zakończeniu.

PAC posiada w swojej ofercie również niewidoczne ogrodzenie z wyjątkowo wodoszczelną obrożą. Była ona testowana w odpowiednich warunkach, pozwalających na opracowanie obudowy, która po całkowitym zanurzeniu nawet do 10 metrów nie przepuszcza wody.

Inne marki w naszej ofercie