Główna » Artykuły dla psów i kotów

Num’axes

Num'axesNature & Technologies to hasło przewodnie marki Num’Axes. Firma ta produkuje elektroniczne systemy treningowe dla psów opierające się o popularne technologie. Dowodem tego są coraz to nowsze systemy dostępne na europejskim rynku, które przede wszystkim cechuje wysoka niezawodność i wyjątkowo prosta obsługa.

W katalogach tej francuskiej firmy znajdziemy urządzenia przeznaczone zarówno do amatorskiej tresury psów jak i systemy przygotowane specjalnie z myślą o psach myśliwskich umożliwiające kontrolę psów w średnim zasięgu. Obroże do tresury psów posiadają bardzo zróżnicowane zasięgi, które można dopasować do indywidualnych potrzeb Klienta. Do wyboru obroże o zasięgu do 200, 300, 500, 800 oraz 1500 metrów. Obroże te występują w dwóch seriach Canicom oraz EasyDog.

Firma Num`axes posiada w swojej ofercie także obroże antyszczekowe. Klient ma do wyboru obrożę dźwiękową, obrożę podającą dawkę zapachu, obrożę elektryczną oraz ciekawą, nową formę obroży antyszczekowej z komendą głosową. Warto nadmienić, iż w ofercie marki Num`axes znajdziemy obrożę antyszczekową dla niemalże każdego psa.

Kolejnym z podstawowych segmentów produktów marki Num`axes są niewidoczne ogrodzenia. Występują one w dwóch modelach Canifugue oraz Canifugue PRO. Pierwszy z nich posiada obrożę zasilaną na baterię wymienną, natomiast drugi model to system z obrożą elektroniczną zasilaną na doładowywany akumulatorek. Niewidoczne ogrodzenia marki Num`axes charakteryzują się tym, że można jest rozbudować do 2.000 metrów bieżących przewodu.

Jak w przypadku większości producentów, tak i przy Num’Axes spotkamy się z takimi systemami jak obroże antyszczekowe, elektroniczne obroże treningowe z pilotem oraz systemy niewidocznych ogrodzeń do ogrodu. Ponadto firma zajmuje się produkcją takich urządzeń jak obroże śledzące czy proste lokalizatory dźwiękowe dla psów.

Inne marki w naszej ofercie