Główna » Artykuły dla psów i kotów

Multivet

multivetMultivet specjalizuje się w systemach treningowych dla psów i kotów działających w oparciu o technologię wydzielania substancji zapachowych nieprzyjemnych dla tych zwierząt. Dwa główne zapachy z jakich korzysta marka Multivet to zapach cytrynowy oraz zapach bezwonny dla ludzi.

Produkty tej marki towarzyszyły nam od początku istnienia naszej firmy. Systemy treningowe, których działanie opiera się na wydzielaniu substancji zapachowych nieprzyjemnych dla psa czy kota to doskonała alternatywa dla elektronicznych obroży czy też obroży antyszczekowych działających z użyciem impulsu korekcyjnego. Obroże zapachowe mogą być stosowane przez psy, które nie osiągają minimalnej wagi potrzebnej do stosowania obroży elektronicznej.

Oferta marki Multivet zawiera między innymi innowacyjny system treningowy dla psa. System ten przypomina klasyczną obrożę elektroniczną z pilotem. Jednak w tym przypadku, korekcji zachowania psa dokonuje się za pomocą dawki zapachu.


Wszystkie produkty Multivet opatrzone są logo certyfikatu ECMA. Oznacza to, że spełniają one wszelkie normy bezpieczeństwa i nie stanowią żadnego zagrożenia dla zwierzęcia.

Inne marki w naszej ofercie