Główna » Artykuły dla psów i kotów

Loc8tor

Urządzenia marki Loc8tor to głównie lokalizatory radiowe oraz lokalizatory GPS. Mają one różnorakie zastosowanie, lecz twórca przygotował też kilka modeli przygotowanych specjalnie dla zwierząt. Już więcej nie będziesz musiał obawiać się, że nie odnajdziesz czworonoga po jego ucieczce z domu. Lokalizatory tej marki cechuje wysoka jakość oraz bardzo prosta obsługa. Same nadajniki dla zwierząt są niezwykle małe, dlatego mogą nosić je nawet te najmniejsze, domowe zwierzęta takie jak króliki czy tchórzofretki. Odbiornik z każdego zestawu również jest niewielki – jego rozmiary nie przekraczają wymiarów najnowocześniejszego telefonu komórkowego.

Lokalizatory radiowe mogą także być pomocne w odnajdywaniu takich rzeczy jak: klucze od auta czy portfel. Na poniższych zdjęciach można spostrzec jak małe są nadajniki i odbiorniki w tego typu lokalizatorach. Każdy z odbiorników może obsługiwać maksymalnie 4 nadajniki, tak więc za pomocą jednego urządzenia będziesz mógł odnaleźć cztery koty, cztery psy lub cokolwiek innego, co ciągle znika z Twoich oczu.

Lokalizatory GPS to bardziej zaawansowane systemy. Marka Loc8tor również dysponuje tego typu urządzeniami. Pozwalają one na lokalizację psa noszącego nadajnik na całym świecie. Możesz zasiąść wygodnie przed komputerem, by sprawdzić położenie psa, a następnie wybrać się po niego w dane miejsce. Koniec z trwającymi całą wieczność poszukiwaniami psa! Jak widać na poniższej fotografii, nadajniki swoimi rozmiarami nie będzie sprawiał psu dyskomfortu podczas noszenia.

Inne marki w naszej ofercie