Główna » Aktualności

Kamera dla zwierząt Eyenimal

Mała kamera do przypięcia kotu lub psu do obroży. Kamera Eyenimal nakręci ścieżki Twojego pupila, dzięki niej każdy właściciel psa lub kota pozna ścieżki pupila oraz pozna jego ulubione miejsca co też pomoże w odnalezieniu go w sytuacjach awaryjnych.

Kamerka Eyenimal posiada wygodny klips, za pomocą którego przypinamy ją do obroży. Aby rozpocząć nagrywanie filmu wystarczy wcisnąć jeden przycisk i rejestrowanie zostaje rozpoczęte). Dzięki kamerce możesz swobodnie wypuścić kota na spacer, gdyż po kilku nagraniach będziesz już wiedział, gdzie lub chodzić najbardziej. Kamerka przydatna jest także w domu – dzięki niej poznasz zachowania swojego pupila, gdy zostaje sam.

Do zestawu dołączony jest kabel USB, za pomocą którego podłączamy kamerę do komputera. W ten sposób odbywa się także ładowanie akumulatorka w kamerce. W pełni naładowany akumulatorek wystarczy na 2,5 godzinne działanie. Filmy nagrywane są w popularnym formacie AVI, więc nie będzie potrzebne instalowanie żadnego dodatkowego oprogramowania do oglądania filmów.

Kamera Eyenimal posiada wbudowaną pamięć o pojemności 8 GB. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi nagrywany jest również dźwięk. Waga tej kamerki to tylko 35 gram.

Inne marki w naszej ofercie