Główna » Artykuły dla psów i kotów

Innotek

Innotek to grupa produktów znanej amerykańskiej firmy Radio Systems. Pozostałe marki elektronicznych obroży tej firmy to SportDog oraz PetSafe. Produkty Innotek, to obroże elektroniczne wspomagające tresurę psów. Charakteryzują się one wysoką jakości produktów, łatwością ich użytkowania i przystępną ceną. W ofercie Innotek znaleźć można niewidoczne ogrodzenia – dla mniejszych i większych psów, obroże antyszczekowe – elektryczne oraz sprayowe, obroże elektroniczne do tresury w określonym zasięgu oraz zapachowe odstraszacze domowe dla psów i kotów. Produkty tej marki przeznaczone są przede wszystkim dla osób posiadających psa lub kota i pragnących wspomóc efekty prowadzonego szkolenia. 

Sposób obsługi produktów marki Innotek został zminimalizowany do minimum, tak by każdy mógł zmienić swojego czworonoga na lepsze przy jak najmniejszej znajomości technicznej budowy i sposobu działania obroży elektronicznych, które zazwyczaj oferują automatyczny tryb pracy ułatwiający ich praktyczne stosowanie.

Oferta obroży antyszczekowych marki Innotek obejmuje dwa jej rodzaje, mianowicie obroże zapachowe oraz obroże działające w oparciu o impulsy korekcyjne. W przypadku obroży elektronicznych poziomy impulsów są dobierane automatycznie do temperamentu psa, co też ułatwia właścicielowi psa użytkowanie takiej obroży. Duża gama produktów ograniczających szczekanie i wycie psów pozwala wybrać zarówno proste obroże zasilane bateriami jak i te bardziej zaawansowane, które są zasilane akumulatorkami z możliwością ich ładowania przez dołączony zasilacz.

Jeśli szukasz prostej obroży umożliwiającej radiowe sterowanie obrożą elektroniczną w zasięgu niezbędnym dla amatora tresury w ofercie Innotek znajdziesz obroże proste w obsłudze i uniwersalne, możliwe do stosowanie przy niemal każdym psie dzięki szerokiej gamie możliwości dopasowania siły impulsu do wielkości i temperamentu danego psa. Co ciekawe elektroniczne obroże marki Innotek oferują jedne z najmniejszych pilotów w tej klasie sprzętu. Ciekawym produktem Innotek jest zestaw treningowy oferujący połączenie obroży elektronicznej z pilotem oraz niewidocznego ogrodzenia w jednym zestawie.

Marka Innotek jest również obecna w segmencie niewidocznych stref stosowanych zarówno w ogrodach jak i w domach. Bogata oferta obejmuje tak zaawansowane elektroniczne strefy domowe dla czworonogów jak i niewidoczne ogrodzenia dla psów, które umożliwiają ochronę ogrodu przed ich nadmierną aktywnością.

Obroże marki Innotek posiadają certyfikat ECMA, który gwarantuje bezpieczeństwo i najwyższą jakość użytkowania produktów tej marki.

Inne marki w naszej ofercie