Główna » Bez kategorii

Foteliki samochodowe i wózki dziecięce

Jednym z segmentów działalności firmy EasyPet jest sprzedaż fotelików samochodowych i wózków dziecięcych w Internecie. W tej branży posiadamy kilka sklepów internetowych, które na bieżąco uzupełniamy o nowe oferty. Oferowane przez nas marki wózków i fotelików dziecięcych, przede wszystkim zostały wybierane i oceniane pod kątem bezpieczeństwa, gdyż to jest najważniejsza rzecz jaką każdy rodzic chce zapewnić swojemu dziecku. Poniżej prezentujemy krótkie informacje na temat głównych marek pojawiających się w naszej ofercie:

Recaro – foteliki samochodowe. Firma Recaro to producent rajdowych foteli samochodowych, dlatego jesteśmy przekonani, że są to foteliki najwyższej jakości. Ponadto firma Recaro ma już ponad sto lat tradycji i doświadczenia w produkcji foteli.

ABC Design – niemiecka firma oferująca głównie wózki dziecięce – spacerowe, głębokie, wielofunkcyjne oraz specjalne modele dla bliźniaków. Marka ABC Design to laureat wielu prestiżowych nagród. Wózki cechuje także nowoczesny wygląd oraz żywa kolorystyka.

Concord – niemiecka marka, producent fotelików samochodowych oraz wózków dziecięcych. Firma może pochwalić się wieloma nagrodami, jednym z ostatnich jest złoto zdobyte w 2008 roku podczas “Mother and Baby Awards”.

NeoNato – foteliki samochodowe oraz wózki dziecięce produkowane we Włoszech. Firma powstała w latach dziewięćdziesiątych. Producent dokłada wszelkich starań, aby nowe modele wózków i fotelików były zgodne z panującymi trendami. Oczywiście bezpieczeństwo produktów NeoNato jest stawiane zawsze na pierwszym miejscu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów!

Inne marki w naszej ofercie