Główna » Aktualności

Fontanny Drinkwell

Fontanny dla psów i kotów czyli automatyczne pojniki to specjalnie zaprojektowane miski, które dbają i jeden z prawidłowych elementów prawidłowej diety Twojego psa lub kota. Zadaniem fontanny jest ciągłe filtrowanie wody znajdującej się w pojniku, co gwarantuje zawsze świeżą i smaczną wodę dla Twojego czworonoga. Dzięki temu w pojniku nie znajdziesz pływającej sierści a ze smaku wody zostanie usunięty metaliczny posmak.

Woda podawana jest naszemu pupilowi w formie wolo opadającego strumienia, co dodatkowa zachęca do spożywania jej w większej ilości. Dzięki fontannie zapewnimy naszemu psu i kotu wystarczającą ilość wody. Picie wody w dużej ilości jest bardzo ważne dla każdego żywego organizmu, zarówno latem, gdy panuje upał oraz zimą, kiedy powietrze w mieszkaniu czy domu jest suche za sprawą ogrzewania.

Fontanny Drinkwell występują w 3 wersjach rozmiarowych:

– Drinkwell Mini dla małych psów i kotów
– Drinkwell Original dla psów ras małych i średnich oraz dla kotów
– Drinkwell Platinum – duża fontanna z dodatkowych zbiornikiem dla psów ras dużych
– Drinkwell BigDog – fontanna dla psów ras dużych i olbrzymich o misce z podwyższonymi krawędziami

Woda w pojniku przemieszcza się w obiegu zamkniętym co oznacza, że jest wielokrotnie filtrowana. Fontanny posiadają wymienny filtr węglowy, który likwiduje nieprzyjemny zapach i metaliczny posmak wody.

Inne marki w naszej ofercie