Główna » Aktualności, Bez kategorii

EasyPet nagrodzony Top Innowacją

Podczas tegorocznych targów Animal Market mających miejsce w Poznaniu odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród Top Innowacje. Jest to prestiżowe wyróżnienie firm, które w swojej ofercie zaprezentowały produkty cechujące się wyjątkową innowacyjnością oraz zaawansowaniem technologicznym. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wśród wąskiego grona nagrodzonych produktów znalazły się także drzwiczki Pet Porte otwierane za pomocą chipa, których jesteśmy dystrybutorem.

Jest to w tym momencie najbardziej zaawansowany technologicznie system tego typu na rynku. Posiada szereg funkcji, dzięki którym nie tylko bezpieczeństwo kota ale także Państwa komfort i brak problemów z nieproszonymi kocimi gośćmi są zagwarantowane. System detekcji nawet kilkudziesięciu wcześniej zaprogramowanych chipów, automatyczne zamykanie wyjścia po zmroku oraz inne funkcje – wszystkie dla Państwa wygody.

Nagroda Top Innowacje jest dla nas ważna, gdyż potwierdza słuszność podejmowanych przez nas decyzji asortymentowych oraz dodaje energii do dalszej pracy nad wprowadzaniem ciekawych, technologicznie zaawansowanych, polepszających komfort życia ze zwierzakami oraz wysokiej jakości produktów.

Inne marki w naszej ofercie