Główna » Artykuły dla psów i kotów

DT Systems

DTSystemsDT Systems to producent elektronicznych systemów treningowych dla psów, pochodzący z USA. Swoją uwagę skupia głównie na profesjonalnych obrożach treningowych z pilotem, które wspomagają tresurę psów myśliwskich. Urządzenia sygnowane marką DT Systems przeznaczone  są przede wszystkim dla myśliwych oraz profesjonalnych treserów. Projektując nowe systemy, producent korzysta z coraz to ciekawszych rozwiązań technicznych takich jak chociażby piloty z wyświetlaczem LCD, które sprawiają, że zestawy treningowe zyskują jeszcze bardziej na funkcjonalności.

Obroże elektroniczne DT Systems wspomagające tresurę psów charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz bezawaryjnością w każdej sytuacji. Odbiorniki obroży elektronicznych cechuje pełna wodoszczelność, co też pozwala na pracę podczas ulewnego deszczu lub nawet w wodzie.

DT Systems posiada także w swojej ofercie obroże antyszczekowe działające na zasadzie impulsów korekcyjnych. Są to obroże bardzo zaawansowane pod względem technologicznym. Większość z nich posiada automatycznie dopasowywany poziom impulsu korekcyjnego do temperamentu danego psa. W ofercie znaleźć można obroże przeznaczone dla mniejszych psów jak i dla większych.

DT Systems może się także poszczycić wysokiej klasy ptasimi wyrzutniami do tresury stójki. Zestawy są specjalnie skonfigurowane tak, by móc sterować np. dwiema wyrzutniami za pomocą jednego sterownika.

Pozostały asortyment DT Systems to lokalizatory dźwiękowe, obroże elektroniczne do tresury z lokalizatorem oraz specjalne atrapy obroży służące  do podtrzymania efektów tresury. Wszystkie oferowane produkty marki DT Systems przeznaczone są głównie dla myśliwych oraz dla osób zajmujących się profesjonalną tresurą psów.

Inne marki w naszej ofercie