Główna » Aktualności

Drzwiczki Staywell

Drzwi dla psów i kotów marki Staywell to markowe przejścia, które zamontować można w drzwiach frontowych, drzwiach przesuwanych, szybie, ścianie, drzwiach wewnątrz domu czy też w wejściu do budy. Wśród drzwi dla kotów i psów marki Staywell znaleźć można modele idealnie dopasowane do sytuacji jak i potrzeb czworonoga. Szeroki zakres funkcjonalności drzwiczek tej marki to jeden z wielu, zdecydowanych plusów. Warto także dodać, iż do produkcji drzwiczek marki Staywell użyto wysokiej jakości materiałów, których walory dostrzeżemy także w aspekcie estetycznym. Jednym z przykładów mogą być drzwiczki drewnopodobne STW320EFS.

Oferta drzwiczek Staywell obejmuje:

– małe drzwiczki dla kotów i psów ras małych takich jak Yorkshire terrier czy Chihuahua (dla psów i kotów o wadze do 7 kg)

– nieco większe drzwiczki dla kotów dużych ras (do 10 kg), które sprawdzą się także w przypadku małych psów

– średniego rozmiaru drzwi dla psów (do 18 kg)

– duże drzwi dla psów (do 45 kg)

– bardzo duże drzwi dla psów (o maksymalnej wadze do 100 kg)

Wśród małych drzwiczek dla kotów i małych psów znaleźć można także przejścia automatyczne, czyli takie, które otwierają się wyłącznie dla naszych pupili. Dzieje się tak, dzięki specjalnym zawieszkom, które należy przypiąć do obroży kota lub psa. Rama drzwiczek wyposażona jest w czytnik, który rozpoznaje naszego czworonoga i wpuszcza go do domu. Kiedy obce koty lub psy będą próbowały wejść do domu, klapka będzie zablokowana.

Inne marki w naszej ofercie