Główna » Artykuły dla psów i kotów

Dogtra

Dogtra to obroże elektroniczne skierowane do najbardziej wymagających klientów. Ich jakość potwierdzają i walory użytkowe zadowolą również profesjonalnych treserów, hodowców oraz myśliwych. Specjalnością tej marki są obroże elektroniczne – treningowe, które oferują dodatkowe funkcje wspomagające tresurę jak i ponadprzeciętny zasięg połączony z wysoką jakością produktów.

Obroże marki Dogtra mogą być także stosowane przez amatorów – dla nich powstały modele o nieco niższym zasięgu i prostszej obsłudze. Dogtra w swojej ofercie ma także obroże antyszczekowe dla różnej wielkości psów oraz ptasie wyrzutnie do tresury psów myśliwskich.

Większość obroży treningowych marki Dogtra zasilanych jest poprzez nowoczesny akumulatorek z możliwością jego doładowywania. W najnowszych modelach zastosowano akumulatorki  Li-Po, których pełne naładowanie zajmuje tylko 2 godziny. Każda obroża elektroniczna marki Dogtra wyposażona jest w najwyższej klasy elektrody ze stali szlachetnej. Zasięg roboczy obroży treningowych mieści się w przedziale od 400 do 1.600 metrów co zadowoli tak amatora tresury, profesjonalnego tresera psów jak i zaawansowanych myśliwych. Wybrane modele obroży treningowych Dogtra posiadają również możliwość dźwiękowej lokalizacji psa w terenie.

Obroże antyszczekowe marki Dogtra to obroże działające w oparciu o elektrostatyczne impulsy korekcyjne. Urządzenia te posiadają najwyższej klasy czujniki wibracji krtani, który skutecznie i precyzyjnie identyfikuje szczekanie, ujadanie czy wycie psa. Obroże antyszczekowe Dogtra występują jako kilka różnych modeli przeznaczonych dla mniejszych, średnich i dużych psów.

Dogtra w swojej ofercie posiada także wyjątkowo skuteczne niewidoczne ogrodzenie z obrożą zasilaną na akumulatorek Li-Po, co też jest jego olbrzymim atutem. Ogrodzenie to można rozbudować do 1.700 metrów, a strefa ostrzegawcza rozpoczyna się w odległości 1 metra od przewodu. Elektroniczna obroża wchodząca w skład zestawu posiada ostrzeganie wibracjami oraz regulowany poziom impulsu korekcyjnego.

W ofercie tego producenta możemy znaleźć również takie elektroniczne urządzenia do tresury psów jak wyrzutnie ptaków. Sterowane są one nadajnikiem, zatem na odległość możemy zadecydować kiedy ptak ma zostać uwolniony z wyrzutni. Ptasia wyrzutnia to idealne urządzenie do tresury stójki.

Dogtra posiada certyfikat ECMA, gwarantujący bezpieczeństwo podczas użytkowania danej obroży oraz gwarantuje wysoką i uznaną jakość produktów tej marki.

Inne marki w naszej ofercie