Główna » Aktualności

Dogtra 2500T&B z lokalizatorem

Obroże elektroniczne – treningowe marki Dogtra to przede wszystkim duży zasięg oraz wysoki poziom wodoszczelności. Niemniej jednak Dogtra oferuje też obroże elektroniczne połączone z inną funkcją np. lokalizatorem dźwiękowym. Model wyposażony w tą dodatkową właściwość to 2500 T&B.

Jest to model profesjonalny, jego zasięg dochodzi do 1600 metrów. Samą lokalizację psa wykonywać można w zasięgu 700 metrów. Dodatkowo obroża jako element służący do tresury posiada aż 127 poziomów impulsów. Zestaw wyposażony jest także w wibracje ostrzegawcze, których można użyć przed wysłaniem właściwej formy korekcyjnej, czyli impulsu. Uruchamianie bądź wyłączanie obroży odbywa się poprzez zbliżenie jej w odpowiednim miejscu do pilota, co zabezpiecza przed przypadkową aktywacją czy też dezaktywacją obroży podczas tresury. Warto także nadmienić, że akumulatorki znajdujące się w pilocie i obroży to akumulatorki litowo – polimerowe. Dzięki temu ich pełne naładowanie zajmuje wyłącznie 2 godziny.

Model tej obroży polecany jest w szczególności myśliwym ze względu na wysoki poziom funkcjonalności. Polecamy go także osobom, których uciekający na spacerze pies stanowi duży problem.

Inne marki w naszej ofercie