Główna » Branże

Akcesoria dla psa i kota

STAYWELL – drzwiczki dla psów i kotów.

Staywell to funkcjonalne drzwiczki dla kotów i psów, które umożliwią w każdej chwili wejście psu lub kotu do domu, bądź wyjście, gdy będą miały na to ochotę. Wśród produktów marki Staywell znaleźć można małe drzwiczki dla kota oraz większe drzwiczki dla psa. Do wyboru są tradycyjne drzwi dla psa wahadłowe lub też nowoczesne drzwiczki działające na podczerwień oraz drzwi dla kota otwierane wyłącznie po zbliżeniu się zwierzaka ze specjalną przywieszką przy obroży. Zimą, kiedy pozostawienie otwartego okna lub drzwi jest rzeczą niemożliwą warto mieć zamontowane w drzwiach przejście dla kota oraz psa. Również latem, gdy pogoda sprzyja naszym psom i kotom do wylegiwania się na powietrzu, warto stworzyć im taką możliwość.

DRINKWELL – poidełka dla zwierząt domowych

Niezwykle ważne jest to, by nasz pies lub kot pił dużo wody, gdyż jego organizm w większości właśnie składa się z niej. Automatyczny pojnik dla kota czy też specjalne fontanny dla psów filtrują wodę znajdującą się w ich zasobniku i podają ją w postaci swobodnie opadającego strumienia. Bieżąca woda jest chętnie pita przez zwierzaki, co mogą zaobserwować właściciele kotów przesiadujących ciągle przy kuchennym zlewie lub też przy umywalce w łazience. Dzięki zamkniętemu obiegowi fontanny dla kotów filtrują ją kilkukrotnie. Obecnie liderem w dziedzinie fontann stała się marka Drinkwell. Każda tego typu miska dla psa tej marki jest wyposażona w filtr węglowy, który usuwa brzydki zapach wody jak i jej metaliczny posmak.

PETGEAR – akcesoria do podróży i aktywnego wypoczynku.

Podróż z psem i kotem może być uciążliwa zarówno dla właściciela jak i zwierzęcia, dlatego też stosując produkty linii PetGear możemy złagodzić a nawet zupełnie wyeliminować negatywne aspekty podróży. Wśród akcesoriów PetGear znajdziemy różnego rodzaju pasy i uprzęże kompatybilne z mocowaniami pasów bezpieczeństwa, kojce samochodowe oraz maty zabezpieczające a także kratki oddzielające i kontenery. Dodatkowo w ofercie PetGear znajdują się akcesoria dla aktywnych psów tzn. poidła i miski turystyczne, torby na przysmaki oraz akcesoria do sprzątania po “psich niespodziankach”. Jednym z produktów zasługującym na wyróżnienie są kamizelki odblaskowe przygotowane aż w 7 rozmiarach. Linia PetGear to unikalna na tle rynku oferta skierowana do aktywnych psów.

Go Walk – bezpieczny spacer i efektywny trening.

Linia produktów Go Walk obejmuje smycze i obroże dla psów oraz szeroką gamę kubraczków. Wśród smyczy i obroży możemy wyróżnić modele z elementem odblaskowym jak i klasyczne wykonane z trwałego materiału ozdobione delikatnym wzorem. Bogata oferta okryć Go Walk dzieli się na okrycia zimowe, pikowane ze specjalną warstwą wosku zapobiegającego wnikaniu wilgoci oraz uniwersalne okrycia całoroczne. Wysoka jakość i atrakcyjne wzornictwo są znakiem rozpoznawczym linii Go Walk.

Drzwiczki dla kotów PetPorte – rewolucyjne rozwiązanie wśród przejść dla kotów.

Drzwiczki SmartFlap marki PetPorte to najbardziej innowacyjne przejście dla kotów dostępne na rynku. W odróżnieniu od innych przejść dostępnych na rynku drzwiczki PetPorte weryfikują przechodzącego kota dzięki czytnikowi chipów identyfikacyjnych. W pełni zautomatyzowane przejście pozwala również na ustalenia trybu pracy “po zmierzchu” dzięki czemu nasz kot nie opuści domu późnym wieczorem.

Inne marki w naszej ofercie